6. Mezinárodní antropologický kongres Dr. Aleše Hrdličky

Vážení členové České společnosti antropologické,
vážené kolegyně, vážení kolegové, milí studenti a přátelé antropologie,

Česká společnost antropologická a město Humpolec pořádají, při příležitosti 150. výročí narození Dr. Aleše Hrdličky, 6. Mezinárodní antropologický kongres Dr. Aleše Hrdličky, který se bude konat 3. – 5. 9. 2019 v hotelu Fabrika v Humpolci a přilehlém kulturním centru.

Srdečně zveme všechny odborníky, studenty i přátele antropologie k účasti.

Vítány jsou referáty nebo postery ze všech oblastí antropologie – biologické, genetické, medicínské, primatologické, kulturní či sociální, i ty, kteří se soustřeďují na hraniční oblasti antropologického výzkumu. Tradiční součástí kongresu je 21. Symposium Praha-Lublin-Sydney-St. Petersburg s tématikou pohybového ústrojí člověka zaměřené na jeho morfologii a léčbu.

Přihlásit se můžete online na internetových stránkách kongresu www.iacah.eu . Najdete zde také podrobnosti k organizaci kongresu a jeho programu. Můžete si stáhnout pozvánku.

V rámci kongresu budou uděleny pamětní medaile Dr. Aleše Hrdličky významným antropologům zahraničním i tuzemským. Bude vyhodnocena soutěž o cenu Dr. Aleše Hrdličky pro studenty v kategorii doktorských prací (soutěž bude vyhlášena koncem roku 2018. Sledujte prosím internetové stránky kongresu a České společnosti antropologické).

Tradiční součástí kongresu bude bohatý kulturní program.

Všechny Vás srdečně zveme k účasti a těšíme se na setkání v Humpolci!

Jménem organizačního výboru kongresu

Eva Drozdová

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *